Naujienos

Žurnalo „60+“ metų senjoro rinkimai 2020

Spalį minint Senjorų mėnesį, veiklūs ir inovatyvūs senjorai pirmąjį kartą Lietuvoje kviečiami dalyvauti „Metų senjoro rinkimai 2020“!

Mus supa daugybė veiklių, kūrybiškų, nuostabių senjorų, tačiau jiems ne visuomet skiriama pakankamai dėmesio, o jų veikla lieka nepastebėta. Metų senjoro rinkimai gali ne tik padėti apie gerus senjorų darbus, gyvenimo nuopelnus bei talentus pranešti garsiai, tačiau kartu priminti visuomenei, kad mus supantys senjorai nėra „nurašyti“ – jie aktyviai prisideda prie visuomenės gėrio kūrimo, o gyvenimas brandžiame amžiuje neabejotinai gali būti įdomus.

Neabejojame, kad senjorų veikla ir patirtis yra verti būti išgirsti ir įvertinti, o žurnalo „60+“ komanda, kartu su partneriais, pasirūpins, kad įvertinimas būtų tinkamas.

Rinksime net keturis nugalėtojus – Metų veikliausią, Metų inovatyviausią, Metų sveikuolį ir Metų senjorą. Visų jų lauks puikios rėmėjų dovanos.
Daugiau informacijos apie rinkimus žurnalo puslapyje bei socialiniame tinkle Facebook.

Kviečiame Jus dalintis šia žinia savo socialinių tinklų paskyroje, svetainėje ir kviesti kraštiečius dalyvauti rinkimuose.

Būtume dėkingi, jei pažįstamus senjorus, atsižvelgiant į jų interneto naudojimo įpročius, dalyvauti paskatintumėte ir asmeniškai arba kandidatūrą pateiktumėte už juos.

Žurnalas „60+“